מי אנחנו

כל טקסט היא חברת תוכן איכותית ובעלת  ידע רב בהפקת מוצרי תוכן מגוונים בפורמטים שונים של פרינט ודיגיטל, תוך התאמת התכנים, העיצוב וסוג המדיה למטרות הלקוח ולקהל היעד.

אנו מחויבים לחדשנות, יצירתיות ומצויינות, יוצרים מוצרי תוכן שאנשים נהנים לקרוא ומספקים מענה לכל שלבי העבודה מא' – משלב הקונספט, דרך כל שלבי הכתיבה, התחקיר ואיסוף החומרים, התרגום וההנגשה ועד שלב הדפוס, או עליית מוצר התוכן הדיגיטלי לאוויר.

כל טקסט מעסיקה מעצבים מהשורה הראשונה, אנשי קריאטיב, כותבים, עורכים, עיתונאים, בלוגרים, צלמים ומתכנתים ומגבשים אותם צוותי העבודה המתאימים ביותר לכל פרויקט.

החברה הוקמה ומנוהלת על ידי ליאה קנטור מטרסו ושרי יצחק, שצברו ניסיון עצום ביצירת תכנים שיווקיים ובהפקת מוצרי מורכבים ומגוונים: ספרים, אתרים, ניוזלטרס, חומרי הסברה ירחונים מערכתיים ועיתוני לקוחות.

News-Better – פלטפורמה ייחודית שפיתחה כל טקסט מאפשרת לנו להוציא לאור מגזינים דיגיטליים בפורמט ייחודי וחדשנית בעל יתרונות רבים.

כל טקסט המעניקה ללקוחותיה שירות אישי ובזמינות רבה, הוקמה ומנוהלת בידי ליאה קנטור ושרי יצחק, שצברו ביחד ידע רב בהפקת מוצרי תוכן מורכבים, כולל ניהול מערכות ואנשי צוות מדיסציפלינות שונות. 

הרקורד המקצועי שלנו כולל עבודה משותפת בקבוצת המגזינים SBC בה הקמנו, הפקנו, ניהלנו, תחקרנו, כתבנו עיצבנו וערכנו עשרות חוברות ועיתוני לקוחות ושורה ארוכה של מגזינים מצליחים בתחומי עניין שונים. וביניהם המגזינים דרך האוכל, דרך האושר, נישה, גליליאו צעיר, Cosmopolitan Israel, MountainBike action, סטטוס ועוד, שחלקם עדיין זוכים להצלחה ונמכרים למנויים ובדוכני העיתונים.

 

lea

ליאה קנטור מטרסו

עיתונאית, מרצה לתקשורת ויזמית תוכן.

כעורכת הראשית וסמנכ"לית התוכן של קבוצת SBC הקימה וניהלה 17 ירחונים, בהם: דרך האוכל, נישה, להיות משפחה, דרך האושר, גלילאו, סטטוס ורבים אחרים. במקביל, ניהלה את קשרי הקבוצה עם מו"לים בינלאומיים כגון Hearst International, או Rodale, עמדה בראש המהדורות הישראליות של ירחוני היוקרה Cosmopolitan, Mountain Bike Action ,Estetica ועוד, הובילה יוזמות רבות של הקבוצה בכל תחומי התוכן, והקימה את שני אתרי התוכן של הקבוצה – תחילה אתר בתחום ההורות שהושק כשהאינטרנט הישראלי היה עדיין ממש בתחילת דרכו, ומעט לפני שעזבה – את ifeel.co.il  -והובילה יוזמות רבות של הקבוצה בתחום התוכן.

 

שרי יצחק

מנהלת פרויקטים בכל סוגי המדיה.

שימשה כמנהלת פרויקטים ועיתוני לקוחות של קבוצת SBC במשך שנים רבות, ניהלה את העבודה מול כל לקוחות החברה, החל מהגדרת מוצרי התוכן, סגירת תמהיל התכנים, התקציבים, הפרזנטציות, ועד לוחות הזמנים, ההתנהלות השוטפת והפקת המוצרים. רשימת הלקוחות כללה למעלה מ-40 ארגונים מרכזיים במשק הישראלי, בהם: ויזה כאל, בזק, אפריקה ישראל, סלקום, וגופים בעלי תרומה ייחודית כגון האגודה למען החייל, איל"ן, רשות הטבע והגנים, ויצ"ו ועוד.
כמו כן ניהלה את מחלקת הסטודיו של החברה שמנתה כ-20 מעצבים גרפיים שעיצבו את מגזיני החברה ומגזיני הלקוחות.

מה גורם לנו להתרגש?

  • להכיר לקוחות חדשים וחברות חדשות ולקחת חלק בחשיבה על מוצרי תוכן ייחודיים התואמים את צורכיהם ואת ערכי המותג שלהם.
  • סטטיסטיקות מדהימות המצביעות על כך שהתכנים השיווקיים שיצרנו אכן מעניינים את הקוראים.
  • ליצור פורמטים חדשניים.
  • לקבל פניות נוספות מלקוחות חוזרים מרוצים.
  • להתבונן בעותק הראשון של הספר, המשחק, החוברת, או כל דבר אחר שיצרנו ולגלות שהוא נראה נפלא – לא פחות מכפי שתכננו.
  • לראות את הלקוחות שלנו מתפעלים מהתוצאה.
  • לבקר בחנות הספרים ולגלות על המדף במקום בולט את הספרים שלנו.

נשמח לעמוד לרשותכם וליצור למענכם ולמען הארגון שלכם כל טקסט ומוצר תוכן שדרוש לכם.

ליאה – 054-3199975,      שרי – 054-3199974

התגובות סגורות.