סיפור מתוק על חוק הצחוק / ברק מבורך

נעמה קמינר, הילדה היפה והחכמה של אריאלה וחיים הייתה פעם הבייביסיטרית המועדפת עלינו. השנים חלפו ונעמה שהפכה בעצמה לרעיה ולאמא, התקשרה אלי יום אחד מביתה שבלוס אנג'לס וסיפרה שבעלה, רופא ישראלי בשם ברק מבורך שהקים חברת סטארט אפ בתחום הרפואה, חוגג ממש בקרוב יומולדת 40, והיא רוצה להפתיע אותו במתנה אוהבת במיוחד – הוצאה לאור של ספר ילדים, על פי סיפור שכתב למגירה.

בשלב ראשון גייסתי לפרויקט את מאיירת בשם רחל סטולרו, שהמליצו לי עליה בחום בעבר, והתרשמתי שהסגנון שלה הוא בדיוק מה שנעמה אוהבת. איתה כשנפגשתי עם רחל קיבלתי תזכורת שהעולם קטן –  בפגישה התברר שלגמרי במקרה רחל גם מתגוררת שני רחובות ממני, וגם שפעם, בילדותה, היא למדה בכיתה המקבילה לנעמה. עולם קטן. פרט קטן. אבל מסוג הפרטים שאיכשהו נותנים את  התחושה  שהכל יושב נכון.

אני ערכתי, רחל איירה, ויקי (מורדכוביץ', המעצבת המוכשרת שעובדת איתנו על פרויקטים הרבה יותר מורכבים) עימדה, נעמה קיבלה מדי כמה ימים כפולת עמודים – העירה הערות, הוסיפה הארות ואישרה ובין לבין סיפרה לי שברק לא חושד בדבר ושהיא מתרגשת, ממש מתרגשת מההפתעה המצפה לו. לוס אנג'לס הרגישה קרובה מאי פעם.

יתרונות ההדפסה הדיגיטלית אפשרו לנו להדפיס בדיוק את מספר העותקים הנדרש ובמהירות הבזק. הספרים הגיעו ליעדם היישר לביתה של נעמה בלוס אנג'לס בדיוק בזמן. ההפתעה הייתה מושלמת ומרגשת במיוחד.

מתוך הספר

 

אודות ליאה קנטור מטרסו

עיתונאית, מרצה לתקשורת ויזמית תוכן. כעורכת הראשית וסמנכ"לית התוכן של קבוצת SBC הקימה וניהלה 17 ירחונים, בהם: דרך האוכל, נישה, להיות משפחה, דרך האושר, גלילאו, סטטוס ורבים אחרים. במקביל, ניהלה את קשרי הקבוצה עם מו"לים בינלאומיים כגון Hearst International, או Rodale, עמדה בראש המהדורות הישראליות של ירחוני היוקרה Cosmopolitan, Mountain Bike Action ,Estetica ועוד, הובילה יוזמות רבות של הקבוצה בכל תחומי התוכן, והקימה את שני אתרי התוכן של הקבוצה – תחילה אתר בתחום ההורות שהושק כשהאינטרנט הישראלי היה עדיין ממש בתחילת דרכו, ומעט לפני שעזבה – את ifeel.co.il - והובילה יוזמות רבות של הקבוצה בתחום התוכן.
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה ספרים אישיים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים