מגזין קניון איילון

המגזין של קניון אילון יוצא לאור בפסח ובראש השנה. הוא מחולק חינם בתיבות הדואר של תושבי האזור ובקניון ומציע ללקוחות הקניון היוקרתי הזה מידע על חדשות וחידושים בקניון, לצד הדגשים אופנתיים שנועדו לשפר את חוויית הקנייה בקניון וגם לתרום לאיכות הקניות.

הבחירות שלנו

העבודה על כל גיליון מתחילה תמיד בתחקיר על מגמות וחידושי האופנה בעולם. לאחר ההחלטה מה יהיו ההדגשים שלנו הפעם אנו מצוותים את המגזין ומתפנים לבדיקה מעמיקה מה חדש בקניון, ולבחירת הפריטים שיתנו מענה אסתטי ואופנתי מקסימלי להדגשים שלנו, תוך מתן ביטוי לחנויות רבות ככל האפשר.

מגזין האביב 2011 שיצא לאור לקראת חג הפסח, מציע למשל במדור הפותח פריטים אופנתיים  בצבעי אדום וכחול, מדור המתחדשים מציג את החנויות והמותגים החדשים בקניון אילון, המדור מה נשים רוצות מציג פריטים נשיים (פלוס מחירים) שנבחרו בחנויות השונות ואשר ניתן ליצור באמצעותם את המראה הלוהט לעונה. המדור מה גברים רוצים מציג בגדים ואביזרים גבריים ליצירת המראה הנכון, ויש גם מדור קוסמטיקה, מדור עם הצעות למתנות חג, מדור מיוחד לבגדי ילדים ומשחקי ילדים, מדור המציג אביזרים נבחרים מחנויות הקניון, הצעות לבוש בארבעה סגנונות לסדר, כתבה המציעה את כל הדרכים להתאמת חולצה או שמלה לבנה למבנה הגוף ולשאר הפריטים בארון ועוד.

הסטייליסטית שליוותה את הפרויקט היא מיטל שוחט. נאוה מרטון ערכה את המגזין. הצילומים בוצעו על ידי סטודיו דרור כץ ועל העיצוב הגרפי הופקדה ויקי מורדכוביץ'.

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה מגזינים וחומרי הסברה.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים