מעוף והכנה לכיתה א'

בכל עבודה – יצירתית ככל שתהיה, סדר היום מוכתב ברובו על ידי "מאסטים" והוא כולל טיפול אינסופי כמעט בפרטים טכניים, המהווים כן שיגור הכרחי ליצירות בעלות המעוף.
העבודה היומיומית שלנו כוללת הרבה מאוד התמקדות בפרויקטים חיוניים וחשובים שאינם זוכים (בניגוד לספרים למשל), לקבל כתבות מפרגנות בעיתונים. עם פרויקטים אלה נמנים למשל עלוני הסברה, או ספרי ביקורת פנימיים. אנו מוצאות אתגר מיוחד דווקא בהתמודדות עם מוצרים אלו בדרך מוקפדת, תוך שימת לב רבה לפרטים ובלי לוותר על הטוויסט היצירתי שהופך אותם ליפים  מסוגם.
ערכות ההכנה לכיתה א' שיצרנו עבור מנחי הקבוצות של מאוחדת אמנם לא ימצאו את מקומן על מדפי חנויות הספרים, אך בהחלט מילאו אותנו סיפוק יצירתי בכל שלבי העשייה וגם זיכו אותנו במחמאות בסיומה.
העבודה כללה יצירה והפקה של משחק רצפה ענק, כרטיסיות משחק ועשרות דפי הפעלה עבור מנחי התוכנית, הילדים המשתתפים בה והוריהם. שרון מור, מרפאה בעיסוק במאוחדת המרכזת את הנושא סיפקה את המידע ואת ההשראה (וגם חלק ניכר מהמחמאות),  המאיירת סילביה כביב איירה ברוח המותג. כשהערכות היו מוכנות נצבט לנו מעט הלב בשל העובדה שכאשר הילדים הפרטיים שלנו הלכו לכיתה א' לא אפשרנו להם להתנסות קודם בערכת הכנה מופלאה כזאת.

בתמונות: עמודי הפעלה והנחיות טובות במיוחד שעוזרות לילדי הגן להתארגן על השלב הבא

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה משחקים ומוצרי תוכן,‏ עם התגים , , , , , .‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים